car
icons menu icons lang
fb

TRANSPORT NA PRADZE - TAXI z / na lotnisko

ZAREZERVUJTE SI TRANSFER
transport airport prague taxi taxi na letištětransport airport prague taxi taxi na letištětransport airport prague taxi taxi na letiště

Transport in Prague!

Žádné poplatky za čekání

Žádné platby za kilometry

Žádné nástupní sazby

Zajišťujeme spolehlivý a komfortní taxi transfer z letiště a na letiště a po dalších destinacích, podle Vámi stanovených požadavků.

Nemusíte přemýšlet jak daleko je Váš hotel, Vaše oblíbené město, nebo jak se dostanete z letiště. U nás platíte pouze za vůz taxi s řidičem.

Nemusíte se obávat, zda najdete po příletu na letiště své auto v pořádku a nepoškozené. Navíc nebudete ztrácet čas hledáním cenově dostupného parkoviště.Nemusíte přemýšlet, jak se přelidněnou MHD dostat na letiště. V taxi se vyhnete nepohodlnému cestování, přestupům i plánování trasy.

Kolik stojí nejlevnější taxi z (na) letiště?

Za odvoz na letiště a odvoz z letiště účtujeme pouze 680 Kč nebo 28 EUR bez ohledu na to, zda ve voze bude cestovat jedna nebo čtyři osoby. Orientační ceny za taxi z letiště do vybraných Lokalit najdete na našich webových stránkách. Stejné částky platí i při cestě na letiště.

Výhodné ceny nabízíme také při cestách mimo Prahu. Pokud chcete znát přesnou částku za dopravu, pište na email: info@transport-in-prague.com

Taxi na letiště a z letiště Václava Havla Praha

Čeká vás cesta na letiště Václava Havla? Potřebujete dopravu z letiště zpátky domů? Cestujte pohodlně, bezpečně a za výhodné ceny – stačí zavolat na +728 199 816 a objednat si nejlevnější taxi v Praze. Dopravu z i na letiště zajišťujeme non-stop 24 hodin denně.

1 - 4 680CZK (28€) / 5 - 8 890CZK (37€)
Volejte 24/7
(+420) 728 199 816
info@transport-in-prague.com

Taxi na lotnisko, dworce, miasta - Zabiorę cię gdziekolwiek chcesz!
Oferujemy przewóz taksówką do praskiego lotniska Ruzyne (Vaclav Havel) w bezkonkurencyjnej cenie. Na lotnisku w Pradze Vaclava Havla (Ruzyne) zabierze Cię bezpiecznie i na czas. Po dodatkowym taksówki do wybranego terminalu na lotnisku w Pradze pomożemy Ci wyładować swój bagaż i nam życzę szczęśliwej podróży. Nasze tanie taksówki zabierze Cię w obu kierunkach, zarówno z Pragi i praskiego lotniska Ruzyne (Vaclav Havel). Z nami masz gwarancję uczciwych, sprawiedliwości i niskie transportu taksówką.

zadzwoń NONSTOP
(+420) 728 199 816
info@transport-in-prague.com

Transport w Pradze!
Brak opłaty za czekania
Brak płatności za przebieg
Nie stopa pokład
Zapewniamy rzetelne i wygodny transfer taksówką z lotniska w Pradze i na lotnisko w Pradze oraz w innych miejscach, w zależności od określonych wymagań.

Nie musisz myśleć o tym, jak daleko jest twój hotel, ulubione miasto lub jak dostać się z lotniska w Pradze Vaclava Havla (Ruzyne). Płacisz tylko za pojazd (minibus), taksówkarz.

Nie martw się, jeśli okaże się, po przybyciu na lotnisko w Pradze przez samochód w porządku i nieuszkodzone. Plus nie będzie tracić czasu na szukanie przystępnej parkoviště.Nemusíte zastanowić się, jak zatłoczone transportu publicznego, aby dostać się na lotnisko. W naszej najtańszej taksówki, aby uniknąć niedogodności podróży, transfery i planowania trasy.

Indywidualne Taxi Transport
Transport 1-4 osób z dowolnego miejsca w stolicy Pragi.
480 CZK
dla kierowcy samochodu taxi

taksówki transport Group (minibus)
Transport 5-8 osób z dowolnego miejsca w stolicy Pragi
680 CZK
za samochód (minibus) Taksówkarz

Ile jest najtańsze taksówki (at) lotnisko w Pradze?
Do transportu na lotnisko w Pradze i transportu z lotniska w Pradze, pobieramy tylko 480 CZK lub 18 EUR, niezależnie od tego, czy samochód będzie podróżować jeden lub cztery osoby. Orientacyjne ceny za najtańszą taksówkę z lotniska do wybranych miejscach można znaleźć na naszej stronie internetowej. Taka sama kwota ma zastosowanie w przypadku podróży na lotnisku Praga Ruzyne (Vaclav Havel).

Konkurencyjne stawki naszego budżetu, oferujemy również usługi w czasie podróży poza Pragą. Jeśli chcesz znać dokładną kwotę za wysyłkę, napisz: info@transport-in-prague.com

Taxi na lotnisko iz lotniska Vaclava Havla w Pradze
Czeka na trasę do JFK? Trzeba transport z lotniska w Pradze z powrotem do domu? Podróżuj wygodnie, bezpiecznie iw rozsądnych cenach - wystarczy zamówić online lub zadzwoń +728 199 816 lub porządek Najtańsza taksówka w Pradze. Transport z lotniska w Pradze, oferujemy non-stop 24 godziny na dobę.


NASZE USŁUGI

W przeciwieństwie do taksówki dla naszych transferów tylko zapłacić ustaloną cenę. Bez dodatkowych opłat, gdy opóźnienia lotu. I żaden kurs pokład.

Specjalizujemy się w transferach z / do lotniska w Pradze - Ruzyne, ale również kompleksowe transportu w Czechach i Europie.

Wszystkie nasze pojazdy (minibusy) zarządzane przez doświadczonych, czeskim i anglojęzycznych kierowców.
Będą one pomóc z bagażem lub cokolwiek w ich mocy.

Do transportu używać tylko komfortowe, klimatyzowane pojazdy (minibusy) w doskonałej kondycji.

Grupy zagraniczne dzielić ich podróży będzie. W pojazdach (minibusy) transportuje tylko wymagana liczba pasażerów.

Transfery na / z lotniska w Pradze - Ruzyne, transport Pradze
Dostarczamy niezawodne i wygodne transfery z / do lotniska w Pradze - Ruzyne. Zawsze na czas będziemy czekać na nasz taksówkarz w hali przylotów.

1-4 osób 480 CZK (960 CZK transferu w obie strony)
5-8 osób 680 CZK (1.360 CZK przelew zwrotny)
Oprócz przelewów do lub z lotniska, zapewniamy transport do życzenia całej stolicy Pragi.

Zobacz wszystkie nasze ceny taksówek. Klasyczny Taxi w Pradze będzie kosztować znacznie droższe.

Przelewy w Czechach
Oferujemy transfery do wszystkich miast w Republice Czeskiej. Jeśli planujesz wycieczkę, można korzystać ze specjalnych zniżek na podróż powrotną.

Ceny i lokalizacje, zobacz transfery cen.

Transfery w UE
Zapewniamy transfer w dowolnym miejscu w Unii Europejskiej.

O FIRMIE
przewóz osób do poświęcenia od 2001. Wiemy, że najlepszą reklamą jest zadowolony klient.

Nasze samochody
Nasi kierowcy o swoich samochodach regularnie dbać tak aby jak najlepiej zapewnić komfort.

Wszystkie pojazdy (minibusy) są regularnie sprawdzane i przechowywane absolutnie czyste.

Samochody są klimatyzowane i wyposażone w doskonałej kondycji.

Nasza flota jest wyposażony w wystarczającą ilość pojazdów (mikrobusów), aby móc w każdej chwili, aby sprostać Państwa wymaganiom.

Niektóre samochody taksówek naszych konkurentów są przygotowane do transportu tylko trzy osoby.

Zdarza się, że ty liczące więcej niż 3 osoby płacą inny samochód.

Wszystkie nasze samochody mają taksówkę przestrzeń dla 4 osób ze standardowym bagażem. Minibus wykorzystywane do przewozu więcej niż 5 osób (chyba, że ​​chcesz inaczej).

Nasze samochody (do przewozu 1-4 osób):
Skoda: Superb, Octavia
Ford Mondeo
WV Passat
i więcej ...
Nasze samochody (do przewozu 5-8 osób):
WV Transporter, Caravelle
Mercedes Vito, Viano
Renault Vivaro
Na Państwa życzenie, zapewniamy:
Mercedes E Klasa, Klasa S
BMW: 5, 7

Ceny i lokalizacje, zobacz transfery cen.

Nie możesz znaleźć tego czego szukasz?

Zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem (+420) 728 199 816 lub e-mail info@transport-in-prague.com~~HEAD=pobj. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.