car
icons menu icons lang
fb

TRANSPORTO Prahoje - taksi iš / į oro uostą

ZAREZERVUJTE SI TRANSFER
transport airport prague taxi taxi na letištětransport airport prague taxi taxi na letištětransport airport prague taxi taxi na letiště

Transport in Prague!

Žádné poplatky za čekání

Žádné platby za kilometry

Žádné nástupní sazby

Zajišťujeme spolehlivý a komfortní taxi transfer z letiště a na letiště a po dalších destinacích, podle Vámi stanovených požadavků.

Nemusíte přemýšlet jak daleko je Váš hotel, Vaše oblíbené město, nebo jak se dostanete z letiště. U nás platíte pouze za vůz taxi s řidičem.

Nemusíte se obávat, zda najdete po příletu na letiště své auto v pořádku a nepoškozené. Navíc nebudete ztrácet čas hledáním cenově dostupného parkoviště.Nemusíte přemýšlet, jak se přelidněnou MHD dostat na letiště. V taxi se vyhnete nepohodlnému cestování, přestupům i plánování trasy.

Kolik stojí nejlevnější taxi z (na) letiště?

Za odvoz na letiště a odvoz z letiště účtujeme pouze 680 Kč nebo 28 EUR bez ohledu na to, zda ve voze bude cestovat jedna nebo čtyři osoby. Orientační ceny za taxi z letiště do vybraných Lokalit najdete na našich webových stránkách. Stejné částky platí i při cestě na letiště.

Výhodné ceny nabízíme také při cestách mimo Prahu. Pokud chcete znát přesnou částku za dopravu, pište na email: info@transport-in-prague.com

Taxi na letiště a z letiště Václava Havla Praha

Čeká vás cesta na letiště Václava Havla? Potřebujete dopravu z letiště zpátky domů? Cestujte pohodlně, bezpečně a za výhodné ceny – stačí zavolat na +728 199 816 a objednat si nejlevnější taxi v Praze. Dopravu z i na letiště zajišťujeme non-stop 24 hodin denně.

1 - 4 680CZK (28€) / 5 - 8 890CZK (37€)
Volejte 24/7
(+420) 728 199 816
info@transport-in-prague.com

Taksi į oro uostą, geležinkelio stotyse, ramiai - aš jus kur norite!
Siūlome taksi transportas į Prague Airport Vaclavas Havelas (Ruzynės) už šią neįprastą kainą. Prahos Vaclavo Havelo oro uosto (Ruzynės) nuves jus saugiai ir laiku. Po Ekstra taksi į pasirinktą terminalą Prahos oro uosto mes padėsime jums iškrauti savo bagažą ir mums palinkėti laimingos kelionės. Mūsų pigus taksi nuves jus į abi puses, tiek iš Prahos ir Prahos Vaclavo Havelo oro uosto (Ruzynės). Su mumis jūs turite galimybę sąžiningu, sąžiningumo ir pigiausias taksi transporto garantija.

skambinti nonStop
(420) 728 199 816
info@transport-in-prague.com

Transporto Prahoje!
Nieko mokesčiai laukia
Nėra išmokos už nuvažiuotus kilometrus
Nėra įlaipinimo norma
Mes teikiame patikimą ir patogų taksi perkėlimas iš Prahos oro uosto ir Prahoje ir kitomis kryptimis oro uosto, pagal jūsų nurodytus reikalavimus.

Jūs neturite galvoti apie tai, kaip toli yra jūsų viešbutis, jūsų mėgstamiausia miesto arba kaip gauti iš Prahos Vaclavo Havelo oro uosto (Ruzynės). Jūs mokate tik už transporto priemonių (mikroautobusų) taksi vairuotojas.

Nesijaudinkite, jei Jums susirasti atvykus Prahos oro uoste jų automobilį, kad ir nepažeista. Plius jums nereikės gaišti laiko ieškant prieinamą parkoviště.Nemusíte galvoti apie tai, kaip perkrautas viešasis transportas nuvykti į oro uostą. Mūsų pigiausias taksi išvengti kelionės, pervedimai ir maršruto planavimą nepatogumų.

Individualus pervežimas taksi
Transporto 1-4 žmonėms iš bet kur į bet kurią sostinėje Prahoje.
480 CZK
už automobilio taksi vairuotojas

Grupė Transportas taksi (mikroautobusas)
Transporto 5-8 žmonėms iš bet kur į bet kurią sostinėje Prahoje
680 CZK
vienam automobiliui (mikroautobusas) taksi vairuotojas

Kiek yra pigiausias taksi (at) Prahos oro uoste?
Dėl transportavimo į Prahos oro uostą ir transporto iš Prahos oro uosto, mes už tik 480 kronų arba 18 eurų, nepriklausomai nuo to, ar automobilis bus keliauti vieną ar keturi žmonės. Orientacinės kainos pigiausias taksi iš oro uosto į pasirinktų vietovių galima rasti mūsų interneto svetainėje. Ta pati suma taikoma, kai keliaujate į Prague Airport Vaclavas Havelas (Ruzynės).

Konkurencingos kainos mūsų biudžetą, mes taip pat siūlome paslaugas keliaujant Už Prahoje. Jei norite sužinoti tikslią sumą laivybos, rašykite: info@transport-in-prague.com

Taksi į oro uostą ir iš oro uosto Vaclavo Havelo Prahos
Laukia maršrutą į JFK? Jums reikia transporto iš Prahos oro uosto atgal namo? Kelionės patogiai, saugiai ir už prieinamą kainą - tik užsisakyti internetu arba skambinkite +728 199 816 arba užsisakyti pigiausią taksi Prahoje. Transportas į ir iš Prahos oro uosto, mes teikiame non-stop 24 valandas per parą.


MŪSŲ PASLAUGOS

Skirtingai taksi mūsų pervedimai tik mokate iš anksto nustatyta kaina. Nėra papildomų mokesčiu, kai vėluojama skrydžio. Ir ne įlaipinimo norma.

Mes specializuojamės pervedimai iš / į oro uostą Praha - Ruzyně, bet taip pat suteikia visapusišką transportavimą Čekijoje ir Europoje.

Visi mūsų automobiliai (mikroautobusų), kurį valdo patyrę, čekų ir anglų kalbomis kalbančių vairuotojų.
Jie padės jums su jūsų bagažą arba nieko savo galia.

Transportavimui naudoti tik patogūs, transporto priemones su oro kondicionieriumi (mikroautobusų) puikios būklės.

Užsienio grupės pasidalinti savo kelionės bus. Automobiliuose (mikroautobusai) veža tik numeriu reikia keleivių.

Pervedimai į / iš Praha - Ruzyně oro uostas, transporto Prahoje
Mes teikiame patikimas ir patogus vežimo paslaugas iš / į oro uostą Praha - Ruzyně. Visada laiku mes lauks mūsų taksistu atvykimo salės.

1-4 asmenys 480 CZK (960 CZK grąža perdavimas)
5-8 asmenys 680 CZK (1360 kronų grąža perdavimas)
Be pervedimų į arba iš oro uosto, ir mes teikiame transportavimo Jūsų pageidavimus visoje sostinėje Prahoje.

Žiūrėti visus mūsų taksi kainas. Klasikinis Taksi Prahoje kainuos gerokai brangiau.

Pervedimai Čekijos Respublika
Siūlome pervedimus į visus miestus Čekijoje. Jei planuojate kelionę, jūs galite mėgautis specialias nuolaidas kelionei atgal.

Kainos ir vietos, matyti kainas pervedimus.

Pervedimai į ES
Mes teikiame pervedimus visur Europos Sąjungoje.

APIE ĮMONĘ
Transporto žmonės skirti nuo 2001 Mes žinome, kad geriausia reklama yra patenkintas klientas.

Mūsų automobiliai
Mūsų vairuotojai apie savo automobilius nuolat rūpintis, kad būtų geriausia užtikrinti, kad jūsų komfortą.

Visos transporto priemonės (autobusai ir mikroautobusai) būtų reguliariai tikrinama ir saugomi visiškai švarus.

Automobiliai yra oro kondicionieriai ir puikios būklės.

Mūsų laivynas įrengta pakankamai transporto priemonių skaičius (mikroautobusų), kad būtų galima bet kuriuo metu, kad atitiktų jūsų reikalavimus.

Kai taksi automobilių mūsų konkurentai yra tik pasirengę vežti tris žmones.

Taip atsitinka, jums, kad jūs, turinčios daugiau kaip 3 žmonės moka kitą automobilį.

Visi mūsų automobiliai turi Space Taxi 4 keleiviams su standartine bagažo. Mikroautobusų naudojamas transportuoti daugiau nei 5 asmenys (nebent jūs norite kitaip).

Mūsų automobiliai (transporto 1-4 žmonių):
Skoda: Superb "," Octavia "
Ford Mondeo
WV Passat "
ir dar daugiau ...
Mūsų automobiliai (transporto 5-8 žmonių):
WV: Transporteris, Caravelle
Mercedes Vito, Viano
"Renault" Vivaro
Jums pageidaujant, mes suteiksime:
"Mercedes E klasė S klasė
BMW: 5, 7

Kainos ir vietos, matyti kainas pervedimus.

Neradote ko ieškote?

Jauskitės laisvai susisiekti su mumis (+420) 728 199 816 arba elektroniniu paštu info@transport-in-prague.com  Mes mielai atsakysime į Jūsų klausimus.