car
icons menu icons lang
fb

TRANSPORTS Prāgā - TAXI NO / uz lidostu

ZAREZERVUJTE SI TRANSFER
transport airport prague taxi taxi na letištětransport airport prague taxi taxi na letištětransport airport prague taxi taxi na letiště

Transport in Prague!

Žádné poplatky za čekání

Žádné platby za kilometry

Žádné nástupní sazby

Zajišťujeme spolehlivý a komfortní taxi transfer z letiště a na letiště a po dalších destinacích, podle Vámi stanovených požadavků.

Nemusíte přemýšlet jak daleko je Váš hotel, Vaše oblíbené město, nebo jak se dostanete z letiště. U nás platíte pouze za vůz taxi s řidičem.

Nemusíte se obávat, zda najdete po příletu na letiště své auto v pořádku a nepoškozené. Navíc nebudete ztrácet čas hledáním cenově dostupného parkoviště.Nemusíte přemýšlet, jak se přelidněnou MHD dostat na letiště. V taxi se vyhnete nepohodlnému cestování, přestupům i plánování trasy.

Kolik stojí nejlevnější taxi z (na) letiště?

Za odvoz na letiště a odvoz z letiště účtujeme pouze 680 Kč nebo 28 EUR bez ohledu na to, zda ve voze bude cestovat jedna nebo čtyři osoby. Orientační ceny za taxi z letiště do vybraných Lokalit najdete na našich webových stránkách. Stejné částky platí i při cestě na letiště.

Výhodné ceny nabízíme také při cestách mimo Prahu. Pokud chcete znát přesnou částku za dopravu, pište na email: info@transport-in-prague.com

Taxi na letiště a z letiště Václava Havla Praha

Čeká vás cesta na letiště Václava Havla? Potřebujete dopravu z letiště zpátky domů? Cestujte pohodlně, bezpečně a za výhodné ceny – stačí zavolat na +728 199 816 a objednat si nejlevnější taxi v Praze. Dopravu z i na letiště zajišťujeme non-stop 24 hodin denně.

1 - 4 680CZK (28€) / 5 - 8 890CZK (37€)
Volejte 24/7
(+420) 728 199 816
info@transport-in-prague.com

Taksometru uz lidostu, dzelzceļa stacijām, pilsēta - es ņemšu jūs jebkur vēlaties!
Mēs piedāvājam taksometru transportu uz Prāgas lidostas Vaclavs Havels (Ruzyne) par nepārspējamu cenu. Prāgas lidostas Vaclava Havela (Ruzyne) jūs aizvedīs droši un laikā. Pēc Extra taksometru uz izvēlēto termināla Prāgas lidostā mēs palīdzēsim jums izkraut savu bagāžu, un mums novēlēt laimīgu ceļu. Mūsu lēts taksometrs aizvedīs abos virzienos, gan no Prāgas un Prāgas lidostas Vaclava Havela (Ruzyne). Ar mums jums ir garantija godīgumu, taisnīgumu un lētākais taksometru transportu.

zvaniet tiešos
(+420) 728 199 816
info@transport-in-prague.com

Transports Prāgā!
Nav maksa par gaidīšanu
Nē maksājumus par nobraukumu
Nē iekāpšana likme
Mēs nodrošinām drošu un ērtu taksometra nodošana no Prāgas lidostas un lidostas Prāgā un uz citiem galamērķiem, atbilstoši Jūsu norādītajām prasībām.

Jums nav jādomā par to, cik tālu ir jūsu viesnīca, jūsu mīļākā pilsēta vai kā nokļūt no Prāgas lidostas Vaclavs Havels (Ruzyne). Jūs maksājat tikai par transportlīdzekļu (mikroautobuss) taksometra vadītājs.

Neuztraucieties, ja jūs atradīsiet ierodoties Prāgas lidostā ar savu automašīnu, lai un nebojāts. Plus jums nebūs jātērē laiks, meklējot pieņemamu parkoviště.Nemusíte domāt par to, cik pārpildīts sabiedriskais transports, lai nokļūtu lidostā. Mūsu lētākais taksometru, lai izvairītos no neērtībām ceļojumu, pārcelšanu un maršruta plānošanai.

Individuāls transports Taxi
Transportēšana 1-4 cilvēku no jebkuras vietas, lai visā galvaspilsētā Prāgā.
480 CZK
automobiļa taksists

Group transportēšana taksometru (mikroautobusu)
Transportēšana 5-8 cilvēku no jebkuras vietas, lai visā galvaspilsētā Prāgā
680 CZK
vienu automašīnu (mikroautobuss) taksometra vadītājs

Cik daudz ir lētākais taksometru (at) Prāgas lidostā?
Transportēšanai uz Prāgas lidostu un transportu no Prāgas lidostā, mēs maksa tikai 480 CZK vai EUR 18, neatkarīgi no tā, vai auto tiks ceļo viens vai četri cilvēki. Indikatīvās cenas par lētāko taksometru no lidostas uz izvēlētajām vietām var atrast mūsu mājas lapā. Tas pats attiecas summa, ceļojot uz Prāgas lidostu Vaclavs Havels (Ruzyne).

Konkurētspējīgas likmes mūsu budžetu, mēs piedāvājam arī pakalpojumus, ceļojot ārpus Prāgā. Ja jūs vēlaties zināt precīzu summu kuģniecības, lūdzu, rakstiet: info@transport-in-prague.com

Taxi uz lidostu un no lidostas Vaclava Havela Prāgā
Gaida maršrutu uz JFK? Jums ir nepieciešams transports no Prāgas lidostas atpakaļ mājās? Ceļot ērti, droši un par saprātīgām cenām - tikai pasūtīt tiešsaistē vai zvaniet +728 199 816 vai pasūtījumu lētāko taksometru Prāgā. Transports no Prāgas lidostā, mēs piedāvājam non-stop 24 stundas diennaktī.


MŪSU PAKALPOJUMI

Atšķirībā no taksometriem mūsu pārvedumiem tikai jūs maksājat iepriekš noteiktu cenu. Bez papildu maksas, ja lidojuma aizkavēšanās. Un nav iekāpšanas likme.

Mēs specializējamies pārskaitījumus no / uz lidostu Prāga - Ruzyně, bet arī sniedz vispusīgu transportēšanu Čehijā un Eiropā.

Visi mūsu transportlīdzekļi (mikroautobusi), ko pieredzējuši, čehu un angļu valodā runājošās autovadītājiem pārvalda.
Tās palīdzēs jums ar savu bagāžu, vai ar kaut ko viņu spēkos.

Transportēšanai izmanto tikai ērtus, gaisa kondicionieri transportlīdzekļi (mikroautobusi) ar lielisku stāvoklī.

Ārvalstu grupas, lai dalītos viņu braucieni būs. Transportlīdzekļos (mikroautobusi) pārvadā tikai skaitu nepieciešams pasažierus.

Līdz / no Prāga - Ruzyne Airport Transportation Prāgā
Mēs piedāvājam drošus un ērtus pārskaitījumus no / uz lidostu Prāga - Ruzyně. Vienmēr laikā mēs gaidām mūsu taksometra vadītājs ar ielidošanas zālē.

1-4 personām CZK 480 (CZK 960 atgriešanās transfer)
5-8 personām 680 CZK (1360 CZK atgriešanās nodošana)
Papildus pārskaitījumiem uz vai no lidostas, un mēs pārvadājumus Jūsu vēlmēm visā galvaspilsētā Prāgā.

Skatīt visus mūsu taksometru cenām. Classic Taxi Prāgā izmaksās ievērojami dārgāk.

Pārskaitījumi Čehija
Piedāvājam pārskaitījumus uz visām pilsētām Čehijā. Ja jūs plānojat ceļojumu, jūs varat baudīt īpašas atlaides atpakaļceļam.

Cenas un vietas, ieraudzīt cenas pārskaitījumus.

Pārskaitījumi ES
Mēs sniedzam pārskaitījumus jebkur Eiropas Savienībā.

PAR UZŅĒMUMA
Transporta cilvēki veltīt kopš 2001. Mēs zinām, ka labākā reklāma ir apmierināts klients.

mūsu automašīnas
Mūsu autovadītāji par savas automašīnas regulāri rūpēties, lai vislabāk nodrošinātu jūsu komfortu.

Visi transportlīdzekļi (mikroautobusu) tiek regulāri pārbaudīti un tur absolūti tīrs.

Automašīnas ir gaisa kondicionieri, un ar lielisku stāvoklī.

Mūsu autoparks ir aprīkota ar pietiekamu skaitu transportlīdzekļiem (mikroautobusu), lai varētu jebkurā brīdī, lai atbilstu Jūsu prasībām.

Daži no taksometru automašīnām mūsu konkurenti ir tikai gatavi transportēt trīs cilvēki.

Tas notiek ar jums, ka jūs, kurās ir vairāk nekā 3 cilvēki maksā citu auto.

Visas mūsu automašīnas ir kosmosa taksometru 4 pasažieriem ar standarta bagāžu. Mikroautobuss izmanto, lai pārvadātu vairāk nekā 5 personas (ja vēlaties citādi).

Mūsu automašīnas (ar transportu 1-4 cilvēkiem):
Skoda: Superb, Octavia
Ford Mondeo
WV Passat
un vēl ...
Mūsu automašīnas (ar transportu 5-8 cilvēkiem):
WV: Transporter, Caravelle
Mercedes Vito, Viano
Renault Vivaro
Pēc Jūsu pieprasījuma, mēs nodrošināsim:
Mercedes E Class, S Class
BMW: 5, 7

Cenas un vietas, ieraudzīt cenas pārskaitījumus.

Neatradāt, ko jūs meklējat?

Jūtieties brīvi sazināties ar mums, (+420) 728 199 816 vai e-pastu info@transport-in-prague.com  Mēs esam priecīgi atbildēt uz jūsu jautājumiem.